FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
लक्ष्मण प्रसाद बश्याल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत उप-सचिव neelakanthamun@gmail.com 9841400221
भुमि राज श्रेष्ठ लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा shrestha.bhumiraj@gmail.com 9841669463
बिष्णु प्रसाद रिजाल शाखा अधिकृत जनस्वास्थ्य अधिकृत (छैठौ) rijalb96@yahoo.com ९८४१५३१३६२
राजेश्वरी शाही शाखा अधिकृत महिला विकास शाखा ९८४९१५१३४८
विवेक खतिवडा शाखा अधिकृत पूर्वाधार विकास/योजना ९८४९८८७५१८
विजया अर्याल शाखा अधिकृत कृषि शाखा ९८६०३१२७७६
नारयण प्रसाद न्यौपाने शाखा अधिकृत आर्थिक विकास शाखा /राजस्व ९८६२१०१२१२
शिव राना शाखा अधिकृत जनस्वास्थ्य निरिक्षक् (छैठौ) ranashiva@hotmail.com ९८५१०९६११६
कृष्णलाल श्रेष्ठ इन्जिनियर नापी शाखा (सिविल) ९८५१२००७६५
विशाल कडेल इन्जिनियर पूर्वाधार विकास/योजना (सिविल) ९८४९४८२२५७
कुमार ढकाल इन्जिनियर पूर्वाधार विकास/योजना(सिविल) dhakal.kumar@gmail.com ९८४१५२६५३८
सुरज जोशी सूचना प्रबिधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito.neelakanthamun@gmail.com ९८५११२२८३१
सोविता रिजाल ना.सु लेखा सहायक (पाचौ तह) ९८४९१७९७००
कृष्ण ढकाल सव- इन्जिनियर पूर्वाधार विकास/योजना ९८४१६४१५७६
हरि कुमार श्रेष्ठ कार्यलय सहायक कार्यालय सहायक चौथो ९८४१७१७९११
शान्ति शाह अधिकारी कार्यलय सहायक कार्यालय सहायक चौथो ९८४१६५६९५७
लक्ष्मी शाह ठकुरी कार्यलय सहायक कार्यालय सहायक चौथो ९८४१५२८१८७
कुमारी तामाड़ कार्यलय सहायक कार्यालय सहायक चौथो ९८४१४४९०१६
सरोज तिवारी कार्यलय सहायक कार्यालय सहायक चौथो ९८४१५९८१८४
निर्मला के.सी. ना.सु म.वि.निरिक्षक ९८४१४२७२४४
मिरा उपरकोटी कार्यलय सहायक कार्यालय सहायक चौथो ९८४०५२६०९९
संगीता खाँण कार्यलय सहायक कार्यालय सहायक चौथो ९८४३७९४४६८
दान बहादुर कुमाल अमिन अमिन ९८४३५१०५३३
मनिषा तिवारी ना.प्रा.स. ना.प्रा.सा ९८४३६०४३६८
सिताराम रिजाल सव- इन्जिनियर असिस्टेन्ट सव इन्जिनियर ९८४१६१२१०३
श्रवण श्रेष्ठ सव- इन्जिनियर असिस्टेन्ट सव इन्जिनियर ९८४३०९७९०५
काशीराज रेग्मी प्राबिधिक सहायक ना.प.स्वा.प्रा पाचौं
राजेश कोइराला प्राबिधिक सहायक ना.प.से.प्राविधिक
नेत्र बहादुर थापा कार्यलय सहायक चौथो तह लेखा सहायक ९८६९३१०८६३
सुबाश खतिवडा प्राबिधिक सहायक ना.प.से.प्राविधिक ९८४३१४५३९५
तेज बहादुर लामिछाने कार्यलय सहयोगी नगर सुरक्षा सहायक निरिक्षक् ९८४०३१२०३०
तुल बहादुर थापा कार्यलय सहयोगी सवारी चालक ९८५११२०६००
विजयराज गिरि कार्यलय सहयोगी सवारी चालक ९८५१०२७८७०
दिबे रम्तेल कार्यलय सहयोगी सवारी चालक ९८४३७८४८५८
बिष्णु कुमार श्रेष्ठ कार्यलय सहयोगी सवारी चालक ९८२३२४८२९३
अम्बर गुरुङ कार्यलय सहयोगी डोजर अपरेटर ९८६०४४९८१३
दिनेश थापामगर कार्यलय सहयोगी नीलकण्ठ नगरपालिका कार्यालय
सन्तोष भण्डारी कार्यलय सहयोगी सुरक्षा गार्ड
रामशरण रिजाल कार्यलय सहयोगी नीलकण्ठ नगरपालिका कार्यालय ९८४३०१८२८१
सुब्बा कुमाल कार्यलय सहयोगी नीलकण्ठ नगरपालिका कार्यालय
बालकुमारी भट्टराई कार्यलय सहयोगी नीलकण्ठ नगरपालिका कार्यालय ९८६०८६२३६३
कुम बहादुर श्रेष्ठ कार्यलय सहयोगी नीलकण्ठ नगरपालिका कार्यालय ९८४१९७२९३६
शिव खतिवडा कार्यलय सहयोगी नीलकण्ठ नगरपालिका कार्यालय ९८४३२१३९२२
रेणु चित्रकार शाखा अधिकृत प्रधानमन्त्रि रोजगार कार्यक्रम संयोजक renuchitrakar123@gmail.com ९९८४१६६२३६५
रोशन कोइराला कार्यलय सहायक पंजीकरण शाखा (MIS ओपरेटर) ९८४०५२६४६५
सरस्वती श्रेष्ठ कार्यलय सहायक पंजीकरण शाखा (MIS ओपरेटर) ९८४९८६२६०९
सुजन अधिकारी कार्यलय सहायक नीलकण्ठ नगरपालिका कार्यालय
यम कुमारी इटनी कार्यलय सहायक पंजीकरण शाखा (फिल्ड सहायक) ९८४३६२८६६२